Princess Cupcake Kit

Popelka, moje nejoblíbenější princezna. Sama jsem se v Anglii jako Popelka kolikrát cítila, ale žádný princ nepřišel. Na cupcaky jsem stejně měla chut', a když jsem uviděla tuto krabici s mou hlavní hrdinkou na obale, neodolala jsem.


Balení obsahovalo: košíčky na pečení, růžové zdobení v podobě kamínků, papír s princeznama, které se dá vymalovat a vystřihnout, následně nalepit na košíček, což je dle mého názoru velmi dobrý nápad, holčičky se zabaví a uteče jim chvíle, než se muffiny upečou. V levém horním sáčku je těsto. To se nasypalo do misky, přidalo se vejce, tři lžičky mléka. Směs jsem ručně vyšlehala (nechtělo se mi roztahovat s mixérem). Pravý dolní sáček obsahuje směs, do které se přidalo máslo a vznikla mi ta nejvíce sladká poleva/krém na muffiny.Těsto jsem nalila do předem připravené formy a košíčků. Z balení se mělo udělat 12 košíčků. Já jich udělala 10.

Když se mi těsto peklo, udělala jsem si polevu a nasypala si do panáčka, co má tatínek na slivovici zdobení.


A tady je výsledný efekt. Cupcaky jsem měla na večeři s mlékem.

Takže, pokud někde uvidíte tuto krabici, berte ji všemi deseti. Doma jsme se shodli, že tak dobré cupcaky jsme ještě nejedli.

2 komentáře:

Děkuji za každý komentář.