Nákupné maniačky

Ahojte baby! Nevím, jak vy, ale já miluji nakupování. A konečně je v telke takový pořad, který ti dá 500€ na nákup, zaveze tě do obchodního centra a ty si nakoupíš. Na nákup, make-up a vlasy máš 4 hodiny a musíš to stihnout. Make-up a vlasy si můžeš udělat sama, nebo si zajdeš např. do Sephory. Jako poradce si můžeš vzít kamarádku, kamaráda, někoho z rodiny. Zní to jako sen, že ano?


Probíhá to  asi tak: v pondělí se sejde pět žen u jedné z nich doma. Seznámí se, pokecají, občerství se tím, co jim hostitelka nabídne (ne, není to Prostřeno) a počkají, jak jim jeden ze stylistů, kterým může být: Lukáš Kimlička, Mariano Hornyák nebo Maroš Kočišník zadá téma. První týden bylo téma Garden party, některé soutěžící zvolily milionářskou party, některé casual. Druhý týden (tento) je téma Pracovní pohovor.

Během nákupu uslyšíme i rady od stylistů. Jakmile maniačka vyjde ze dveří, nastoupí do auta JOJ, to ji zaveze do nákupního centra a od té doby se jí odečítají čtyři hodiny. Po nákupu maniačku zaveze řidič do studia JOJ, kde se obleče a předestoupí před své konkurentky. Ty ji ohodnotí body od 1-10, přičemž 10 je  nejlepší. Body se sečtou a na konci týdne (pátek) se všechny sejdou ve svých outfitech, kde je zhodnotí vizážista a vyhlásí se vítězka.Tato relace běží v TV JOJ druhý týden. Je natáčena pro nový kanál TV JOJ, TV WAU - nová televize pro ženy (u nás je to TV Prima Love). Musím říct, že jsem tajně doufala, že někdy někdo udělá něco podobného, ale moc jsem v to nedoufala. Mé přání bylo vyslyšeno. Takže, TV WAU - vd'aka.

I Jessica Bloomwood na ně kouká :)

Kde si Nákupné maniačky pustit?
TV WAU - Po - Pá - 21:15h
TV JOJ - Po - Pá - 15:00h
Pokud tyto telky nechytáte a nepomáhá vám v tom ani alobal na vlasech, můžete si díly pustit zde:    http://wau.joj.sk/nakupne-maniacky/nakupne-maniacky-archiv/

Takže, pokud jste ze Slovenska, můžete se přihlásit zde: Kasting.joj.sk.

Jestli se bude tento pořad vysílat i u nás, ale s českými maniačkami nevím, neviděla jsem spot. Napsala jsem Prima Love e-mail, zda bude a čekám na odpověď.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář.